Pracownia muzyki rozrywkowej

Pracownia muzyki rozrywkowej

Nabór kandydatów do PRACOWNI MUZYKI ROZRYWKOWEJ „DOBRO&KRZYWDA” prowadzonej przez Bartka Krzywdę w ramach MONTOWNI KULTURY, którą otwiera właśnie Spółdzielnia Socjalna IDEA.

Pracownia to miejsce spotkań zdolnych ludzi w wieku od lat 6 do 106, którego głównym zadaniem będzie tworzenie widowisk artystycznych w oparciu o zespół wokalno – instrumentalny. W założeniu formuła pracowni będzie otwarta, ograniczona jedynie pomysłowością oraz kreatywnością jej uczestników. Podczas prób artyści będą mogli rozwijać swoje talenty wokalne i instrumentalne, poznawać tajniki profesjonalnej pracy scenicznej, nagrywać w studio muzycznym, uczyć się podstaw aranżacji i improwizacji oraz uczestniczyć w różnorodnych wydarzeniach kulturalnych.

Spotkania w pracowni będą przestrzenią do realizowania własnych pomysłów, kreowania działań twórczych, szukania własnej drogi artystycznej, rozwijania pasji, a także dadzą możliwość indywidualnego rozwoju i osobistego podejścia do muzyki.
Plany Bartka Krzywdy są bardzo szerokie – od koncertów w ramach elbląskich imprez, przez wyjazdy i warsztaty do nagrywania własnych płyt.
Próby będą odbywać się w każdy czwartek od godziny 16.00 w bazie Spółdzielni Socjalnej „Idea” na ul. Warszawskiej 55 w Elblągu, w „Studio Nagrań Krzywda” oraz różnych ciekawych miejscach. Koszt zajęć 120 zł miesięcznie od osoby.
Uczestnictwo w działaniach potwierdzane będzie certyfikatem Pracowni Muzyki Rozrywkowej.
Zgłoszenia przyjmuje Bartek Krzywda (tel: 510 274 186, bartekkrzywda@wp.pl lub FB). Można również przyjść po prostu w czwartek na próbę od godz. 16.00.
Zapraszamy!